Kancelárske priestory

GOYART DESIGN, s.r.o. pôsobí na Slovensku ako Global Dealer HERMAN MILLER jedného z najväčších svetových výrobcov ergonomických kancelárskych kresiel a kancelárskeho nábytku.

Ak sa stanete klientom Herman Miller spolupracujete s partnerom, ktorého globálna podpora a odborné znalosti umožňujú rýchle a efektívne služby pre miestny rozvoj spoločností na celom svete. Herman Miller je dlhodobo uznávaným novátorom v oblasti moderného interiérového zariadenia.

Goyart Design vytvára na trhu interiérového vybavenia zastúpenie, ktoré našim klientom pomáha komplexne riešiť potreby v oblasti interiérového zariadenia kancelárií, komerčných, rezidenčných a bytových priestorov nábytkom a interiérovými doplnkami, ktoré zlepšujú ergonomické, akustické a estetické užívateľské  podmienky. Všetky produkty, ktoré GOYART DESIGN ponúka, prispievajú k eko-efektivite.
Naše riešenia menia spôsob vnímania a užívania vášho priestoru....

Spolupracujeme s tými najlepšími slovenskými a zahraničnými výrobcami a dodávateľmi na trhu s interiérovým vybavením. V snahe ponúknuť čo najlepšie služby našim klientom, ponúkame okrem Herman Miller aj produkty zo širokého spektra výrobcov v každej produktovej oblasti ... Colebrook Bosson Saunders (CBS), BuzziSpace, Naughtone, Palau, Sancal, Enea, Caimi, Prooff …        

GOYART DESIGN poskytuje komplexné služby stavebných, remeselných a inštalačných prác a zabezpečuje kompletnú realizáciu interiérov.

Sme klientom riadená spoločnosť, ktorá poskytuje špičku v oblasti ergonómie, akustiky, dizajnu a ekológie. Udržateľný dizajn a efektívne riešenia považujeme za prioritu každého prostredia.


Interiérový design

Tvoríme dizajn, ktorý vizuálne sprostredkuje silný vnem, jasný odkaz, originalitu, kreativitu a umelecký dojem.

Poskytujeme podrobnú analýzu Vašich potrieb a odborné poradenstvo. 

Ku každému klientovi a projektu pristupujeme individuálne, nakoľko každý človek je jedinečný a každý interiér je pre nás novou výzvou, pri čom vychádzame zo skúseností nášho tímu a z množstva zrealizovaných projektov.

Pri navrhovaní interiérov dbáme nielen na krásu ale aj na účelnosť a pohodlie.

  Odborné poradenstvo
  Štúdie, vizualizácia a Grafické návrhy 2D / 3D
  Priestorové plánovanie
  Nábytok na mieru
  Realizácia na kľúč
  Dispozičné riešenie priestoru
  Farebné riešenie priestoru
  Výber použitých materiálov
  Varianty riešenia
  Rozpočet

Poskytujeme komplexné služby stavebných prác a zabezpečuje kompletnú realizáciu interiérov na klúč.


Nábytok na mieru

Spolupracujeme s najlepšími výrobcami atypického nábytku s dlhoročnými skúsenosťami. Zabezpečíme komplexné riešenie interiéru (aj s realizáciou interiéru na kľúč). Poskytujeme konzultácie s klientom o jeho predstavách a využití interiéru.


Architektonický návrh

Zabezpečujeme architektonický 2D prípadne 3D  návrh. Klientovi slúži na získanie predstavy o budúcom vzhľade priestoru. Návrh obsahuje typový aj atypický nábytok, doplnky, materiály aj farby vo forme vizualizácii.


Záručný a pozáručný servis

Na všetky dodané výrobky a montážne práce poskytujeme záručný a pozáručný servis. Na produkty Herman Miller poskytujeme 12 ročnú záruku. Naši servisní pracovníci sú Vám k dispozícii.

  Ekologická likvidácia nábytku
  Preprava (dovoz, odvoz)
  Obhliadka
  Riešenie


Uskladnenie nábytku

Zabezpečujeme uskladnenie Vášho voľne loženého nábytku.
Veci vyzdvihneme priamo u Vás, spíšeme ich presný zoznam a uskladníme ich v našom bezpečnom a chránenom sklade.