Profil

Profil

GOYART DESIGN, s.r.o. pôsobí v oblasti interiérového designu od roku 2008. Vytvárame na trhu interiérového vybavenia zastúpenie, ktoré našim klientom pomáha komplexne riešiť potreby v oblasti interiérového zariadenia kancelárií, komerčných, rezidenčných a bytových priestorov nábytkom a interiérovými doplnkami, ktoré zlepšujú ergonomické, akustické a estetické užívateľské podmienky. Všetky produkty, ktoré GOYART DESIGN ponúka, prispievajú k eko-efektivite.
Naše riešenia menia spôsob vnímania a užívania vášho priestoru....

GOYART DESIGN, s.r.o. pôsobí na Slovensku ako Global Dealer HERMAN MILLER jedného z najväčších svetových výrobcov ergonomických kancelárskych kresiel a kancelárskeho nábytku.

Ak sa stanete klientom Herman Miller spolupracujete s partnerom, ktorého globálna podpora a odborné znalosti umožňujú rýchle a efektívne služby pre miestny rozvoj spoločností na celom svete. Herman Miller je dlhodobo uznávaným novátorom v oblasti moderného interiérového zariadenia.

Spolupracujeme s tými najlepšími slovenskými a zahraničnými výrobcami a dodávateľmi na trhu s interiérovým vybavením. V snahe ponúknuť čo najlepšie služby našim klientom, ponúkame okrem Herman Miller aj produkty zo širokého spektra výrobcov v každej produktovej oblasti ... Colebrook Bosson Saunders (CBS), BuzziSpace, Naughtone, Palau, Sancal, Enea, Caimi, Prooff … GOYART DESIGN poskytuje komplexné služby stavebných, remeselných a inštalačných prác a zabezpečuje kompletnú realizáciu interiérov.

Naša práca začína podrobnou analýzou Vašich potrieb a odborným poradenstvom. Ku každému klientovi a projektu pristupujeme individuálne, nakoľko každý človek je jedinečný a každý interiér je pre nás novou výzvou, pričom vychádzame zo skúseností nášho tímu a z množstva zrealizovaných projektov. Tvoríme dizajn, ktorý vizuálne sprostredkuje silný vnem, jasný odkaz, nezameniteľnosť, kreativitu a umelecký dojem. Sme klientom riadená spoločnosť, ktorá poskytuje špičku v oblasti ergonómie, akustiky, dizajnu a ekológie. Udržateľný dizajn a efektívne riešenia považujeme za prioritu každého prostredia.

Ergonómia

Vytvárame ergonomické pracovné miesta, aby práca zodpovedala človeku a nie naopak. GD poskytuje nábytok pracovného miesta, ktorý umožňuje telu pohyb v rôznych polohách sedenia. Viac pohybu a flexibility dosahujeme použitím ramien – držiakov pre monitory, ktoré umožňujú väčšiu pohyblivosť medzi užívateľom, pracovným stolom, stoličkou a počítačom. Základom ergonómie je vytváranie užívateľského prostredia a produktov tak, aby, vyhovovali svojim užívateľom s cieľom zlepšiť pohodu a optimalizovať produktivitu. Goyart Design vytvára komplexné ergonomické riešenie pre pracovisko akéhokoľvek užívateľa. Pravidlo ergonómie na pracovisku začína stoličkou, zaručuje vyššiu produktivitu práce a pracovnej nasadenosti. Prepájame IT techniku s pracovným miestom použitím ergonomických držiakov na monitory, čo umožňuje využívať techniku 100% v súlade s ergonómiou ľudského tela.

Akustika

Akustiku pociťuje väčšina z nás ako zmyslový vnem. Množstvo odborných technických poznatkov, ktoré tento odbor obklopuje, vedie k rozsiahlym meraniam zvuku a veľmi často aj k predraženým riešeniam. ,,náš dizajn slúži funkčnosti, zabezpečujeme, aby dizajn slúžil k znižovaniu hluku,,.

Design

Vnímame ako harmóniu, je nedeliteľnou súčasťou koncepcie a preniká všetkým čo robíme, či už je to akustika, ergonómia, estetika alebo použitie eko-efektívnych riešení pre užívateľské prostredie.

Ekológia

Dlhodobému zlepšeniu životného prostredia pomáhame zameriavaním sa na produkty, ktoré sú navrhnuté pre recykláciu a ktoré môžu byť v plnom rozsahu vrátené do nového biologického alebo technického životného cyklu. To je eko-efektivita, známa tiež ako cyklus "cradle-to-cradle" (doslova "od kolísky ku kolíske") alebo c2c filozofia.